Дитяча гімнастика для малюків челябінськ. Гімнастика для дітей MAMA-Ua сайт для батьків
Головна » Фізична культура
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Дитяча гімнастика для малюків челябінськ. Гімнастика для дітей

Художня гімнастика

Керівник: Кульд Ніна Миколаївна, керівник гуртка вищої категорії, Відмінник фізичної культури і спорту.

Художня гімнастика вважається одним з найбільш видовищних видів спорту. Незважаючи на те, що - це виключно жіночий вид спорту, у нього не менше шанувальників, ніж у будь-якого іншого виду спорту. У своїй формуються життєво важливі рухові вміння і навички (прикладні та спортивні), купуються спеціальні знання, виховуються моральні та вольові якості.

Художня гімнастика - вид спорту, змагання у виконанні під музику комбінацій з різних пластичних і динамічних гімнастичних і танцевальвальних вправ з предметом (стрічкою, м'ячем, обручем, скакалкою, булавами) і без нього. Художня гімнастика вчить дотримуватися правил естетичного поведінки, формує поняття про красу тіла, виховує смак, музикальність.

Важливе місце в художній гімнастиці займають такі види мистецтва, як танець і музика. Музичний супровід розвиває музичний слух, почуття ритму, узгодженість рухів з музикою. Елементи танцю розширюють загальний кругозір займаються, сприяють розвитку координації рухів, танцювальність, ритмічності, ракрепощеннсті, емоційності, вдосконалення рухових якостей.

Багатство, різноманітність і доступність вправ художньої гімнастики, ефективний вплив на організм, видовищність привертають до занять різний контингент учнів.

Засоби художньої гімнастики (танці, ігри під музику, вправи без предмета і з предметами, акробатика, хореографія) відповідають анатомо-фізіологічних і психологічних особливостей жіночого організму. Вони доступні в будь-якому віці і при будь-конституції тіла.

Секція художньої гімнастики в Центрі дитячої творчості існує з 1986 року. У секцію приймаються діти з п'яти років.

Основною метою занять є всебічний, гармонійний фізізіческое розвиток, зміцнення здоров'я, вдосконалення рухових функцій, постави учнів.

Розклад занять: понеділок, середа: 8.30-10.45; 14.00-18.00

4 травня буде проведено заняття з підготовки до підсумкового заходу секції художньої гімнастики.

Заняття будуть проведені за розкладом.

Динамічна гімнастика для малюків

Динамічна гімнастика для немовлят - це комплекс активних фізичних вправ, що поєднує в собі прийоми традиційної гімнастики з елементами акробатики (різні обертання, гойдання і підкидання), а також масаж.

Динамічна гімнастика для немовлят сприяє розвитку - дитина починає раніше сідати, ходити. Завдяки заняттям, немовля пізнає можливості свого тіла: як воно працює, в яких випадках м'язи напружуються, а в яких - відпочивають і т. Д. Також новонароджений дізнається про таких параметрах нашого світу, як. висота, швидкість, простір, обертання, ритм, напрямок руху та ін. При цьому дорослий може тримати новонародженої дитини тільки за ручки, ніжки або ж охоплювати тулуб малюка повністю.

Різні вправи динамічної гімнастики сприятливо позначаються на розвитку малюка - малюк стає більш рухливим, гнучким, поступово розвивається амплітуда руху суглобів рук і ніг. Крім того, динамічна гімнастика активізує обмінні процеси і робить позитивний вплив на роботу внутрішніх органів, тому немовлята не тільки хворіють рідше, але і легше переносять стан хвороби.

Динамічна гімнастика складається з різних рухів: ручки і ніжки малюка витягують, схрещують, розводять в сторони, а також згинають в ліктьових і колінних суглобах і роблять кругові рух прямими ніжками і ручками. Під час гімнастики амплітуда рухів поступово наростає. Основними прийомами є: обертання, гойдання і підкидання. Також можливі переноси і підйоми дитини за ніжку або ручку, розкручування малюка навколо корпусу дорослого і т. Д.

Фахівці басейну Іхтіандр проводять заняття з динамічної гімнастики для малят вже багато років!

Динамічна гімнастика в нашому басейні Іхтіандр проводиться тільки кваліфікованим інструктором. Досвідчений і грамотний фахівець не завдасть грудничку травму, а, крім того, встановить довірчі відносини з дитиною, допоможе розвинути спокій і впевненість. Проводиться динамічна гімнастика в комфортному, спеціально обладнаному місці. Найбільш вдалий час для занять - не раніше, ніж через годину після їжі.

Ви можете зателефонувати нам по телефону +7 (351) 750-19-29, задати Питання і записатися на заняття по динамічної гімнастики. Подаруйте Вашій дитині можливість пізнати радість руху!

Увага. Вся інформація, розміщена на сайті захищена правами. Копіювання інформації та використання товарного знака басейн Іхтіандр - заборонені. Ступінь покарання за порушення прав інтелектуальної власності на торговельну марку підлягає покаранню згідно із законами РФ.

Центр дитячого плавання «Іхтіандр»

Гуртки та секції в Челябінську

Ласкаво просимо в нашу рубрику Дитячі гуртки і секції в Челябінську.

Для занять насамперед потрібна мотивація! Сучасні дитячі гуртки і секції в Челябінську дозволяють не тільки відкривати в дітях таланти і вміння, а й сприяють загальному розвитку молодого організму. Щоб дитина не занудьгував, не став заручником медіа-мовлення і комп'ютера, його потрібно захоплювати, зацікавлювати більш корисними заняттями.

До якої секції віддати дитину?

Рейтинг дитячих гуртків і секцій відрізняється в кожному населеному пункті. Десь на першому місці стоїть відвідування басейну, а десь більш популярна художня школа. Наприклад, в невеликих населених пунктах нерідко популярність тієї чи іншої секції залежить від викладача в ній. Якщо він дуже легко з дітьми, і його заняття викликають інтерес у дитини, то учень обов'язково захоче повернутися знову. Отже, найпопулярніші гуртки і секції для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в Челябінську:

  • Малювання;
  • Гімнастика, легка атлетика;
  • Умілі ручки;
  • Танці;
  • Плавання.

Старшим дітям, підліткам цікавіше займатися поглибленими курсами і відвідувати вузькоспрямовані заняття. Це може бути:

  • Туристичний гурток;
  • Гурток театрального мистецтва;
  • Навчання грі на певному музичному інструменті;
  • Спорт (футбол, волейбол, теніс і т. П.);
  • Секція науково-технічного моделювання.

Гуртки та секції для підлітків нерідко допомагають їм знайти життєвий шлях і висловити свій потенціал.

В якій гурток віддати малюка 3-4 років в Челябінську

Найменших дітей складно захопити чимось визначеним. Та й чи потрібно це? Всебічний розвиток піде тільки на користь і не набридне юному досліднику навколишнього середовища. Тому малюкам рекомендуються загальні розвиваючі заняття для дітей. На них малюки виконують корисні для дрібної моторики нескладні завдання, грають, слухають казки і вчаться спілкуватися з однолітками.

Як мотивувати дитину на відвідування секцій

Щоб не спостерігати у свого дитині неприязнь до відвідування гуртків, батьки не повинні його змушувати і, головне, перевантажувати. Чи не замінюйте улюблені ігри малюка секціями. Не варто створювати скажений графік відвідування гуртків, за яким у дитини не залишиться часу на елементарні даремні заняття зі своїми іграшками. Нехай дитина відвідує одну секцію, але із задоволенням, за власним бажанням, ніж три - чотири, нав'язаних батьками.

Обов'язково дізнавайтеся відгуки про дитячі гуртках і секціях в Челябінську, в які збираєтеся водити дитину, щоб знати більше про викладача і т. П. І не забудьте хвалити своє чадо за успіхи!

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...