Цікаві факти про дружбу для дітей. Цікаве для дітей MAMA-Ua сайт для батьків
Головна » Фізична культура
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Цікаві факти про дружбу для дітей. Цікаве для дітей

Цікаві факти про дружбу

1. У 2011 році був затверджений новий свято - міжнародний день дружби, який відзначається 30 липня.

2. Один з найвідоміших брендів, присвячених дружбі, - однойменний плавлений сирок. У Москві цього продукту навіть поставили забавний пам'ятник. Його герої - ворона і лисиця з криловской байки - душевно обіймаються, тримаючи в лапах «Дружбу» величезних розмірів. Дійсно: коли сиру багато, і ділити нічого)))

3. Як ви думаєте чому легендарна бензопила «Дружба» була названа саме «Дружбою»? Насправді все досить просто. Бензопилу назвали на честь святкування 300-річчя возз'єднання Росії та України в 1954 році.

4. Показавши на Олімпіаді-1936 однаковий результат у стрибках з жердиною, два японця Сюхей Нісіда і Суео Ое не погодилися з рішенням Олімпійського комітету і, розпилявши срібну і бронзову медалі, зробили собі по бронзово-срібної медалі.

5. Близько 90% користувачів соціальних мереж впевнені в тому, що справжня дружба можлива тільки в реальному житті при наявності особистих зустрічей і живого спілкування.

6. Сідней був названий соціологами містом, в якому живуть самі доброзичливі люди.

7. На честь дружби був названий астероїд 367 Amicitia (аміцІтія). У перекладі з латинської, це слово якраз і означає дружбу.

8. Дружити вміють не тільки люди, але і тварини. Причому безкорисливо, а не так як багато двоногі - з таємницею вигодою для себе. Наприклад, вчені зробили цікавий досвід на щурах: помістили одну тварину в замкнутий простір, а іншому надали роль спостерігача. Вільна щур усіма силами хотіла визволити потрапила в біду «подругу». А ось павуки дружити не вміють. Якщо замкнути їх в тісному просторі, вони починають ласувати один одним.

9. Нещодавно американськими вченими було доведено факт того, що друзі нас зігрівають в прямому сенсі цього слова. Ті люди, які викликають у нас сплеск позитивних і приємних емоцій дають нам суб'єктивне відчуття тепла.

10. У дітей, чиї батьки активно спілкуються з великою кількістю людей і мають багато друзів, тривалість життя значно більше, ніж у тих дітей, батьки яких цураються спілкування і людей.

11. Вченими так само було встановлено цікавий факт того, що люди, які перебувають у теплих дружніх відносинах мають між собою деякі генетичні схожості. Щось на зразок родинних стосунків і вибираємо ми собі друзів на підсвідомому рівні.

12. Чоловіки ставляться до своїх друзів набагато лояльніше, ніж жінки, і прощають своїх друзів набагато швидше, ніж жінки прощають своїх подруг. До речі саме тому чоловіки набагато рідше змінюють своїх друзів.

13. А ось ще один цікавий факт про дружбу. Чим вище рівень освіти людини, тим менше він відчуває проблем в спілкуванні з іншими людьми. За статистикою кожен третій хто не отримав після школи ніякого додаткового освіти страждає від відсутності друзів. А серед тих, хто закінчив хоча б один університет, від нестачі друзів і спілкування страждає лише кожен десятий.

14. Вчені довели, що недолік спілкування негативно позначається на здоров'ї. Люди, у яких невелика кількість друзів, набагато більше схильні до виникнення хронічної втоми і безсонні. Депресія у людей з дефіцитом спілкування виникає на 90% частіше, ніж у товариських осіб.

15. У ході досліджень було встановлено, що люди у віці підтримують зв'язок зі старими друзями живуть набагато довше, при цьому спілкування з родичами на тривалість життя ніяк не впливає.

Ми в біді один одному помотати,

Разом робимо уроки і граємо,

Разом ходимо на прогулянку, в магазин.

Коли немає тебе, то я один.

Приходь швидше, я сумую,

Навіть з танком коханим не граю.

Мені спілкування з тобою дуже потрібно,

А ще потрібна чоловіча. (Дружба)

Радість ділить він зі мною,

За мене завжди горою.

Коль біда трапиться раптом,

Мені допоможе вірний. (Один)

Цікаві факти про дружбу

Американські Вчені науково довели, что друзі здатні нас зігріваті. Віявляється, люди, что віклікають у нас только хороші емоції, здатні создать суб # 8217; єктівне Відчуття тепла. Цікаві та Дивовижні факти:

1. Фахівці стверджують, что бачіться з друзями Корисна для здоров # 8217; я. Вся справа в тому, что при частому спілкуванні підвіщується рівень прогестерону, а це спріяє психологічної розрядкі, а так само зніжує рівень тривоги.

2. Міжнародний день дружби відзначається 30 липня. Его Офіційно затвердили в 2011 году.

3. У ході наукових досліджень стало ясно, что шлюб спілкування з близьким друзями погано позначається на здоров # 8217; ї людини. Ті, у кого мало друзів, схільні НЕ только безсонні, но и хронічної втому. Такі люди на 90% Частіше страждають депресією, чем ті, у кого немає недоліку в спілкуванні з друзями.

4. Ті дітки, батьки якіх легко спілкуються з великою кількістю друзів и знайомиться, живуть значний довше, чем ті, у кого батьки нехтують спілкуванням з тих чи других причин.

5. Між жіночою та чоловічою дружбою є велика різніця. Справа в тому, что чоловік до одного ставити очень лояльно. Їм набагато простіше пробачити провінівся одного, чем жінці пробачити подругу. Ця сортаменту та причина, по Якій чоловіки Рідко змінюють своих друзів.

6. Цікавий факт: друзі ма ють между собою певні генетичні схожості. Це можна зіставіті з Деяк спорідненої зв # 8217; язком. А все тому, что друзів ми вібіраємо Собі на підсвідомому Рівні.

7. примерно 90% всех Користувачів СОЦІАЛЬНИХ мереж стверджують, что дружбу можливо создать только с помощью живого спілкування и только при реальних зустрічах.

8. Вчені виявило, что літні люди, Які зі старими друзями спілкуються на много более, чем з ріднімі, живуть довше. А между тім, около спілкування з ріднею на длительность людського життя зовсім не впліває.

9 . Соціологи з # 8217; ясувалося, что місто Сідней вважається містом, в якому прожівають Самі доброзічліві люди.

10. Чим людина образованней, тім менше у него проблем Із спілкуванням. Статистика свідчіть, что у тих людей, Які кроме школі не получил ніякої освіти, відчувають нестача в спілкуванні з друзями.

Цікаві факти про дружбу

В інтернеті з'явилася ось така життєва жарт: прийнято вважати, що справжньою Жіночої дружби не буває. Крім того, кожен чоловік упевнений, що дружби між чоловіком і жінкою не буває - вони або коханці, або один з них (а іноді і обидва) хочуть їм стати. Тоді виникає питання: а з ким власне дружити жінці?

Це звичайно жарт, але в кожному жарті, як відомо, є частка правди. Однак ніхто не буде сперечатися щодо того факту, що друзі - це невід'ємна частина нашого життя. Поняття дружби у всіх різний, кожен вкладає в нього свій зміст. Але є такі аспекти щодо дружби, які Ви напевно не знали. Пропонуємо Вам сьогодні дізнатися Цікаві факти про дружбу трохи більше.

1). Мати багато друзів корисно для здоров'я.

Можливо, цей факт здасться Вам суперечливим, проте це щира правда - медики встановили, що щасливі власники великої кількості друзів ніколи не мучаться від безсоння і рідко відчувають себе втомленими.

2 ). Чоловіча дружба дійсно відрізняється від жіночої і чоловіки як правило, готові рідко міняти своїх друзів і можуть їм пробачити набагато більше, ніж жінки.

3 ). У Москві встановлено пам'ятник плавленому сирку «Дружба». де ворона з лисицею тримають той самий плавлений сирок.

4 ). Популярне зараз вираз «добрий друг» насправді раніше вживалося в зовсім іншому контексті і означало зовсім не міцну дружбу. Спочатку це означало «залити за кадик» або, кажучи простою мовою, напитися, а тому добрий друг - це ніхто інший, як алкоголік.

5 ). Міжнародний день дружби у всьому світі відзначають 30 липня, а з'явилося це свято зовсім недавно - з 2011 року.

6 ). Згідно з даними досліджень соціологів, Самі доброзичливі люди живуть в Сіднеї.

7 ). Найчастіше Підставою розпаду дружби між жінками служить чоловік.

8 ). У одружених чоловіків дружба іноді припиняється через поведінку їхніх дружин . коли дружина хоча б одного з них веде себе неналежним чином (наприклад, грубіянить) по відношенню до будь-якого з них.

9 ). Серйозною Причиною припинення дружби часто є заздрість і дружба не буде довгою, якщо у одного з друзів з'явилися далекосяжні корисливі цілі.

10 ). З віком старі друзі губляться, а нових заводити Ставати дуже важко .

Довіра, безкорисливість, взаєморозуміння і впевненість в надійності між людьми завжди Є гарантією реальної законодавчої і міцної дружби . навіть при наявності негативно впливають факторів.

Цікаві факти про дружбу можна було б продовжити, але ці здалися нам найбільш важливими і значущими.

Цікаві факти про відносинах

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...