Форми ранкової гімнастики дитячому садку. Гімнастика для дітей MAMA-Ua сайт для батьків
Головна » Фізична культура
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Форми ранкової гімнастики дитячому садку. Гімнастика для дітей

НЕТРАДИЦІЙНІ ФОРМИ ПРОВЕДЕННЯ фізкультурні заходи В ДИТЯЧОМУ САДУ; Комплекс ранкової гімнастики

НЕТРАДИЦІЙНІ ФОРМИ ПРОВЕДЕННЯ фізкультурні заходи В ДИТЯЧОМУ САДУ

В останні роки з фізичного виховання дітей дошкільного віку накопичений певний практичний досвід в галузі використання нетрадиційних форм різних фізкультурно-оздоровчих заходів у дитячому садку. У зв'язку з цим необхідно відзначити наступне.

Ранкова гімнастика є однією з основних форм фізичного виховання дітей, тому вона повинна проводитися жваво, інтенсивно, привабливо. З урахуванням інтересу дітей в ряді дитячих садків використовуються елементи танців, ритмічної та художньої гімнастики. Ці види можна використовувати при проведенні ранкової гімнастики в молодшій, старшої та підготовчої групах як в сюжетній, так і у віршованій формі.

Регулярне виконання вправ в ритмі танцю підвищує бадьорість, покращує поставу, сприяє всебічному розвитку дітей, привчає до почуття ритму, формує інтерес до занять ранковою гімнастикою.

Комплекс ранкової гімнастики [8]

На зарядку вранці рано ми виходимо з барабаном.

Він стукає, стукає, стукає, в ногу нам крокувати велить.

Немов метелики літаємо, дружно крила піднімаємо.

На носочках ми йдемо, а потім бігом, бігом.

Щоб виконати зарядку, встанемо в коло все по порядку.

1. Всі ми любимо вправи Раз - вперед, два - назад. Фізкультури кожен радий.

2. На коліна дружно встали, Повернулись і сказали: Мяу-мяу,

3. Гнучкість всім потрібна на світлі, Нахилятися люблять діти.

Раз - направо, два - наліво, Нехай зміцніє наше тіло.

4. На спинку ми лягаємо,

Все в жучків ми перетворимося. Фізкультура кожен день Проганяє сон і лінь.

5. Руки вгору піднімемо вище, Їх опустимо, глибше дихаємо. Погляд, хлопці, теж вище, може, Карлсон на даху.

На закінчення в добрий час ми пострибати зараз.

1. Раз, два, три, чотири - немає дітей сильніше в світі, Будемо збоку ми в долоні бити,

А хто хоче, може з нами присідати.

2. Разом дружно попрямувала, Вище ноги піднімаємо,

А потім колом, колом Все бігом, бігом, бігом.

Ще кілька схожих статей з нашого сайту:

Запис навігація

Комплекси ранкової гімнастики в дитячому садку

Комплекси ранкової гімнастики в дитячому садку

 • Радість від м'язових відчуттів, задоволення від ранкової гімнастики створюють умови для підготовки дошкільнят до самостійного виконання зарядки. Вирішити завдання виховання у дітей потреби в систематичному виконанні ранкової гімнастики допоможе формування у них певних знань і умінь, достатніх для виникнення і самостійної реалізації потреби у фізичних вправах.
  Основу ранкової гімнастики становить комплекс общеразві вающих вправ, що включає 6-8 вправ і передбачає повторення кожного з них по 6-8 разів. Ефективність впливу їх досягається не стільки за рахунок числа вправ і кількості повторень, скільки за рахунок якості виконання. Чітке дію в заданому напрямку, з певною амплітудою, необхідною напругою і розслабленням різних м'язових груп, дотримання ритму і темпу не тільки забезпечують збільшення працездатності дитячого організму, але і сприяють розвитку координації у дітей, впливають на формування правильної постави і фізичний розвиток дитини в цілому.
Тому в роботі по формуванню у старших дошкільників самостійності у виконанні ранкової гімнастики перш за все необхідно забезпечити правильне виконання общеразві-рающіх вправ на основі самоконтролю, без нагляду дорослих.
Для рішень цього завдання можна використовувати схематичне зображення вправ на картках. Роботу з картками слід проводити у вигляді ігор, використовуючи індивідуальну і групові форми в повсякденному житті. Наприклад, пропонуються малюнки, на яких зображені загально-розвиваючі вправи різної складності: на одних картках передано рух кінцівок (рук, ніг). на інших - рух ніг і тулуба, рук і тулуба, а на третє - рук, ніг, тулуба. Слід застосовувати картки, на яких представлені як прості напрямки руху (вперед, в сторони, вгору, назад, вниз). так і складні (в сторони - вгору, в сторони - вниз). одночасні, почергові Я різноспрямовані за структурою. Всі намальовані руху повинні бути знайомі дітям.
На початку роботи доцільно провести з дітьми гру: «Я покажу, а ви знайдіть цю вправу на малюнку». а потім, використовуючи малюнки із зображенням дії однієї частини тіла, перейти до гри «Знайди відгадку». Спочатку педагог показує точне виконання рухової дії, а потім навмисно допускає в ньому помилки, щоб діти самі могли помітити невідповідність показаного і намальованого, тим самим звернути увагу, наприклад, на правильне піднімання рук вперед, вгору, в сторону і т. Д.
В подальшому можна використовувати завдання «Покажи, яка вправа тут намальовано». На основі цієї роботи складається передумова до організації ігор, які передбачають взаємодію самих дітей за типом: один показує, а інший знаходить зображення на картках або відзначає його відсутність; один показує картку, а інший цю вправу виконує, отримуючи оцінку свого виконання. Потім можна давати завдання: «Знайди Вправа за описом». «Загадай сам вправу» (показавши Або описавши його).
Контроль за точністю передачі напрямки і амплітуди рухового дії становить сутність гри «Так, не так?». в Якої одна дитина загадує вправу і оцінює виконання, враховуючи правильність передачі не тільки структури, але напрямки руху, а інша дитина намагається досягти точності в своїх діях. У цій грі може брати участь і вихователь, допускаючи свідомо помилку, іноді грубу, а іноді ejie помітну, що розвиває у дітей спостережливість, загострює сприйняття простих і складних напрямків, розвиває вміння I бачити помилки у інших людей, а потім і у себе.
У схематичному зображенні загальнорозвиваючих вправ дитина спочатку сприймає положення рук. Положення ніг і тулуба сприймається тоді, коли воно незвичайне. Для залучення уваги дошкільнят до положення всіх частин тіла можна підбирати картки, на яких зображено один і той же рух, але різний вихідне
 • Gjyj DJ cyt
 • Що означають цифри в російській мові?
 • Назва казок де є цифри
 • Що потрібно здавати на кухаря?
 • Виклад що значить бути вихованим
 • План до розповіді муму
 • Які кімнатні рослини отруйні?
 • Проблема російської мови аргументи
 • Твір світ навколо мене
 • План біографії Некрасова
 • Пропозиції про зиму
 • 10 глава батьки і діти
 • Що таке комплекс ранкової гімнастики

Що таке комплекс ранкової гімнастики Сам не доганяє, солдафош.

 • В якій послідовності потрібно виконувати нижче перераховані вправи в комплексі ранкової гігієнічної гімнастики?

  В якій послідовності потрібно виконувати нижче перераховані вправи.

 • Комплекс ранкової гімнастики

  Комплекс ранкової гімнастики. Паси Кастанеди))) Ось з жіночої енциклопедії. http: // womanwiki. ru / w /% D0% A3% D1% 82% D1% 80% D0% B5% D0% BD% D0% BD% D1% 8F% D1% 8F_% D0% B7% D0% B0% D1% 80% D1 % 8F% D0% B4% D0% BA% D0% B0Вот.

 • Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...