Чи шкодить узі дитині. узі дитини MAMA-Ua сайт для батьків
Головна » Інше
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Чи шкодить узі дитині. узі дитини

Я взагалі на мамского форумі розкішне читала: уза шкідливо, тому що дитина лякається (.)))))))))

Це чиста правда і нічого смішного в цьому немає. у мене і багатьох подруг на великому терміні при узі дитина рухався швидше і частішало сердцебееніе. це пояснюється тим, що дитина намагається піти від ультр. променів

30. Гість 20 січня 2013, 13:07

Ленусик

Це чиста правда і нічого смішного в цьому немає. у мене і багатьох подруг на великому терміні при узі дитина рухався швидше і частішало сердцебееніе. це пояснюється тим, що дитина намагається піти від ультр. променів

Ось знову промені! Ви якісь промені-то маєте на увазі? УЗД - ультраЗВУКОВОЕісследованіе! Звук! Розумієте, що це таке?

31. Гість 20 січня 2013, 13:13

Їм не можна нічого розумно пояснити. Якби у самій не було дітей, повірила б, що у вагітних відмовляє мозок.

32. Гість 20 січня 2013, 13:19

Вам попалася забобонна лікарка, таких багато, одні проти гормонів в будь-якому вигляді, інші за трави і биття в шаманський бубон, треті проти УЗД. Дурнів багато, не всіх треба слухати.

У мене подруга є, дуже освічена, сучасна дівчина 35 років - затята противниця УЗД. І знаєте, чому? Тому що під час вагітності, на УЗД їй ось така ж лікарка-мракобіс, намагаючись прикрити власний непрофесіоналізм під час пояснення, чому вона не бачить стать дитини, сказала - що малюк закрився і відвернувся від світла! Питання - якого світла при ультразвуковому дослідженні? І це сказав лікар! Що вже залишається пацієнткам.

33. Гість 20 січня 2013, 13:24

Гість

У мене подруга є, дуже освічена, сучасна дівчина 35 років - затята противниця УЗД. І знаєте, чому? Тому що під час вагітності, на УЗД їй ось така ж лікарка-мракобіс, намагаючись прикрити власний непрофесіоналізм під час пояснення, чому вона не бачить стать дитини, сказала - що малюк закрився і відвернувся від світла! Питання - якого світла при ультразвуковому дослідженні? І це сказав лікар! Що вже залишається пацієнткам.

Я це до чого - у нас адже віра у лікаря свята, раз лікар сказав - значить так воно і є. І нікому в голову не прийде, що лікарі-недотепи і непрофесіонали зустрічаються набагато частіше, ніж цього хотілося б. Ляпнула така ось лікар нісенітниця вагітної - а та і розносить по знайомих - ось і народжується мракобісся.

34. 20 січня 2013, 18:08

Мені щотижня УЗД робили майже половину вагітності. Проблеми були, що вимагають постійного спостереження. І нічого, здорова дитина. Там же сила випромінювання мінімальна. Це раніше інші апарати були, та й дослідження лякають на мишах проводили. Але ми ж любимо все перебільшувати і ось, понеслося, що УЗД шкідливо, бла-бла-бла.

35. Гість 20 січня 2013, 18:31

Мені щотижня УЗД робили майже половину вагітності. Проблеми були, що вимагають постійного спостереження. І нічого, здорова дитина. Там же сила випромінювання мінімальна. Це раніше інші апарати були, та й дослідження лякають на мишах проводили. Але ми ж любимо все перебільшувати і ось, понеслося, що УЗД шкідливо, бла-бла-бла.

Яке випромінювання, ви про що?

36. Гість 20 січня 2013, 18:36

39. Гість 21 січня 2013, 6:58

Ёжа

Просто у мене була завмерла вагітність і я це дізналася тільки на узі, коли в 10 тижнів планово пішла перевірятися. Завмерла тиждень тому до того. Почистили, і в той же день я вже була на ногах (правда, в лікарні тримали тиждень). А якби не узі, хто знає, як воно вийшло б! Може, через тиждень саме вийшло б, але з некволим таким кровотечею - часу-то скільки вже пройшло, що мене б екстрено відвезли в реанімацію, а може, сталося б загальне отруєння продуктами розкладання і знову ж рятували б моє життя, а може, так і залишився б всередині, муміфікованих, і це заважало б наступним вагітностей. Найімовірніше 1-ий варіант - вийшов би пізніше, але з некволим кровотечею, потім оклемивалась б не так просто. Так що я за узі. Воно багатьом жінкам рятує життя і не дозволяє народжуватися важким інвалідам. Одній знайомій перервали вагітність за показаннями - побачили, що у дитини важке каліцтво, щось з головним мозком, ну так добре, чи що, було б, якби цього не знали і вона народила зовсім ідіота, можливо, померлого в перший же день або вже мертвонародженого?

Жах якийсь! А ви впевнені в тому, що лікар не помилилася? Я б не стала ось так відразу переривати, яких симптомів б дочекалася, або до іншого лікаря пішла.
На цю тему є стара книга П. Дашкової Кров ненароджених, за словами самої Дашкової, заснована на реальних подіях. Зрозуміло, що в книзі мета, за якою лікарі так часто ставлять завмерлі може бути надумана, але сам факт - чому зараз так часто стали знаходити ЗБ змушують задуматися.

40. Гість 21 січня 2013, 17:02

Ви знаєте, у мене при позаматкової не було ні крові, ні будь-яких тривалих болів спочатку. Минулого понеділка, я спокійно доехалал до узі, зробила, мені сказали що позаматкова, терміново в екстрену. Так само я встигла дійти до роботи чоловіка, ми обидва заїхали додому, потім поїхали в лікарню. І тільки як я вступила на поріг лікарні, у мене почалися болі, в 6 вечора. До 12-ти я якось це все витримувала і терпіла, т. Е. Дома я цілком могла тільки може годині о 8-ми прокинутися і зрозуміти, що щось конкретно не так. Агонія у мене почалася після 12-ти і близько трьох годин ночі я вже лежала на операційному столі. З мене викачали 1.5 літра крові! Кровотеча небезпечно для життя! Я з жахом думаю, що було б, якби я не пішла на ранній скан в платній клініці. Адже мені офіційний теж тільки на 12 тижнів призначили. У скільки б я зрозуміла що в мене позаматкова і взагалі зрозуміла б (у мене не було ніяких виділень!)? Лікарня була забита, переді мною оперувала ще одну пацієнтку, там питання життя і смерті стояв, рук хірургічних не вистачало. Поки мене БИ сканували, те та се, годинники б цокали. Хрін знає, може б і тут вже не писала. Так що дівчатка мої дорогі, що не гнівіть долю, йдіть на скан відразу. Не дай бог звичайно, але якщо маткова і виявлена ​​буде на початковій стадії, вам можуть просто вставити укол, який не дасть ембріону розвиватися у вашій трубі і ваша труба буде врятована. При позаматкової, шанси у ембріона вижити рівні до нуля. Ну раз, або два за всю історію людства. А так вам і трубу врятують і шанси будуть!!

41. Гість 21 січня 2013, 17:04

Забула додати, що я була на 6-му тижні

Чи шкідливо УЗД для майбутньої мами і дитини?

Очікування дитини - воістину чарівне час у житті кожної жінки. Але нерідко в цей період майбутня мама мучиться сумнівами і тривогами. Вони трапляються з будь-якого приводу. Особливо багатьох хвилює питання, чи шкідливо УЗД для дитини? Зрозуміло, що такий вид обстеження викликає деяке занепокоєння. Тому слід розібратися, що це таке, і який вплив УЗД надає на організм матері та її майбутньої дитини.

Для початку визначимося, що собою являє ультразвукове обстеження. Природно, що ультразвук надає певний вплив на організм. Його застосування в медицині широко. Його використовують в тих випадках, коли потрібно зняти гострий біль. Але в разі діагностики вагітності вплив променів і їх параметри значно нижче, практично мінімальні.

Вже довгий час проводять дослідження в цій області, щоб з'ясувати чи шкідливо УЗД для вагітної і її плоду. Але поки не знайшлося аргументів і доказів несприятливих впливів на організм.

На основі цих даних було визначено, що необхідно проводити чотири планових ультразвукових дослідження вагітних.

На дуже ранніх термінах вагітності ультразвукове дослідження недоцільно. Плід ледь видно або не видний зовсім. Тому не потрібно при перших ознаках вагітності бігти на цю процедуру. Терміни проведення такого обстеження буде встановлювати лікар, у якого ви будете перебувати під наглядом. Дослідження в цій області ще не закінчені, і точно сказати, чи шкідливо УЗД на ранніх термінах вагітності, не можна.

Перше планове обстеження проводять при терміні 5-8 тижнів. Воно підтверджує вагітність, показує місце прикріплення ембріона і його життєздатність. Особливих параметрів плода в цей період його розвитку УЗД не показує.

Наступне обстеження УЗД рекомендується проводити в 10-12 тижнів. За його свідченнями встановлюються точні терміни і дата пологів. Цього разу проводять необхідні вимірювання параметрів дитини, оцінюють стан плаценти і навколоплідних вод і можливі ускладнення в розвитку плода.

Третє планове УЗД проводять при терміні 22 тижнів. Це дуже відповідальний період у розвитку малюка. За даними обстеження оцінюють стан плода і темпи його зростання, виключають можливі вади у розвитку.

І нарешті, останнє обстеження проводять в 30-32 тижні. Тут особливу увагу приділяють вивченню рухової активності плода і стану плаценти.

Як видно, користь від обстеження велика, і воно має величезне значення. Тому не варто замислюватися, чи шкідливо УЗД. Саме завдяки йому можна виявити різні порушення і по можливості усунути їх.

Але вдаватися до цього дослідження під час вагітності слід тільки за призначенням лікаря. Звичайно, у багатьох викликає цікавість стан дитини або її стать. Але задовольняти його таким методом не варто. Тому не варто самостійно призначати собі УЗД. Маленький чоловічок розвивається і росте, і не треба доставляти йому зайві турботи. Навіть якщо ніяк не вдається визначити стать дитини, нехай це залишиться таємницею до його народження. Чи шкідливо УЗД? Ні, якщо проводити його тільки за призначенням лікаря.

При необхідності лікар сам призначить додаткове обстеження. Також не варто, якщо це не так для вас важливо, робити 3D знімки плода. У цьому випадку вплив ультразвукових променів значно збільшується.

Якщо немає особливих показань, то не потрібно робити і доплерівське дослідження. Воно надає більш відчутний вплив на плід.

Отже, на питання чи шкідливо УЗД, можна відповісти немає. Але в усьому треба знати міру. Тому довіртеся своєму лікарю, який точно знає, скільки разів вам потрібно проводити таке обстеження.

Чи шкідливо УЗД для дитини?

Деякі лікарі утвержждают що шкідливі, що чим менше на узі ходиш тим краще. Інші кажуть що вже фільми создаються за допомогою УЗД, т. Е якщо ти хочеш то весь процес вагітності будуть за допомогою узі знімати, а в кінці видадуть фільм як з клітки розвинувся дитина.
Але я не хочу фільм, я просто хочу знати шкідливо узі для плода чи ні.

Реєстрація

Шкідливо це точно.

Ну не знаю, питання спірне. мені робили 6 або 7 УЗД за вю вагітність, я теж все кожен раз переживала, шкідливо це і як це позначиться на дитині. У підсумку народилася у мене абсолютно здорова донечка. Інша справі не піти на УЗД і не виявити вчасно яку-небуть паталогію або відхилення, яку можна було б запобігти. Та й загрозу на УЗД видно. Звичайно краще не зловживати, але і відмовлятися від нього теж нерозумно

23.03.08 18:53 (відповідь для: оЯ111)

V Germanii straxovka oplachivaet tri uzi. Schitaetsja, chto etogo dostachno, no esli budujushei mama za 35, to uzi delajut na kazhdom prieme, poskol'ko takie mamy vxodjat v Gruppu riska. A vse ostal'nye, esli xotjat pochashe videt 'svoe budushego rebenka, mogut zaplatit' 100 EUR - i pozhalujsta, naslazhdaites 'izobrazheniem vashego malysha. Xotja vse zhe, bol'shenstvo vrachei ne sovetujut delat 'eto chashe, chem 3 raza

Не думаю що УЗД шкідливо це ж не рентген радіації немає всього лише ультразвук.

Я чула, що на Заході узі роблять кожні 5-6 тижнів, тоді як у нас в середньому 3 рази за вагітність. Дуже багато думок, що узі завдає шкоди дитинчаті. І я знаю здорових, активних малюків, яких дуже часто спостерігали узі методом, більше 15 разів! Хоча я робила його всього 4 рази

УЗД не шкідливо, але і не корисно. Не треба робити часто на малих термінах, так багато лікарів говорять, десь до 15 тижнів, а потім ніякої шкоди УЗД не принесе.

Скільки лікарів - стільки й думок.
Я роблю узі за призначенням лікаря (за 19 тижнів - 2 рази). хоча Хотіла б хоч кожен день

Кажуть, дитина іспитвают яку 0те біль при УЗД, а так на здоров'я не позначається. Але якщо це правда (про біль), то малюка дуже шкода. Але коли необхідно, все-таки нехтувати не можна. УЗД - хороша діагностика адже

Я спостерігалася в центрі планування сім'ї, там і народжувала, там взагалі все на узі побудовано, особливо якщо щось критичне, і пити зовсім не треба, якщо маленький термін. професор-пренатал все розповість про малюка навіть на малий. терміні і виявить патологію, якщо вона є, а як ти в сліпу перевіриш малюка, мені в останні тижні робили узі по 2 рази в день, все відмінно і на малюка це не відбивається.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...