Норма миючих засобів дитини. Засоби для дітей MAMA-Ua сайт для батьків
Головна » Правильне харчування
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Норма миючих засобів дитини. Засоби для дітей

Що приховує реклама? Правда про миючих засобах.

Реклама, як відомо, двигун торгівлі. І мета її - показувати тільки позитивні якості продукції, замовчуючи про мінуси. Про що, наприклад. промовчали виробники Фейрі? Його рекламують, як дуже економічне й легко видаляє жир засіб. Ми спробували - це дійсно так. Жир легко видаляється з посуду, як в гарячій, так і в холодній воді. Реклама не обманює споживача в цьому випадку. Раз воно таке економічне, чому Фейрі не використовують в дошкільних та загальноосвітніх закладах? Інтерв'ю на камеру нам не дали, але в приватній розмові фахівець центру гігієни і епідеміології сказала, що дане миючий засіб не пройшло експертизу, адже для дітей необхідно тільки безпечне і минуле санітарно-епідеміологічні норми засіб.

Інший мінус Фейрі виявився несподіваним. Після миття посуду у двадцятидворічної Вероніки почалася страшна алергія, руки вкрилися пухирями і болячками.
Вероніка. Я навіть ходила до дерматолога - він мені сказав, що це алергія на Фейрі, більше я не мою цим засобом. Боюся.
Як з'ясувалося, це не поодинокий випадок, і не індивідуальна непереносимість будь-яких компонентів цього засобу для миття посуду. Наталя, майстер з манікюру, вислуховує скарги від клієнток із завидною постійністю.
Наталя Хабарова. Майстер з манікюру. Іноді мої клієнтки скаржаться, що у них нігті слабкі або руки шорсткі, що ніякі креми не допомагають. Ми розмірковуємо, від чого це може бути, і часто приходимо до висновку, що від миючих засобів.

Якщо бути об'єктивною, то багато хто з коштів для миття посуду - так чи інакше, мають свої мінуси і плюси. Одне засіб довго змивається з тарілок, інше - видаляє жир з великими труднощами, після півгодинного чування над сковорідкою. І головним критерієм при виборі, залишається все ж миюча здатність продукції. Ми зважилися на маленький експеримент. Шляхом нехитрого аналізу, точніше, опитування, проведеного в магазинах і на ринку, ми з'ясували, що частіше за інших купують Фейрі, АОС та Сорти.
Над ними і поколдуем. Спробуємо видалити жир в холодній воді. Кожне з цих коштів обіцяє нам легко і безболісно це зробити.

Вероніка мила посуд по черзі кожним миючим средствоі і ось, що у неї вийшло. Ну ось, в принципі, Фейрі впорався зі своїм завданням, чуєте, як тарілка скрипить. АОС теж - чиста тарілка, Сорти - ну може трохи гірше, але теж непоганий. Дамо Фейрі і АОС по п'ять балів, а Сорти - п'ять з мінусом.
Після проведеного експерименту, Вероніка побажала всім господиням мити посуд тільки в рукавичках, або в посудомийній машині. Так і руки будуть гарними, і нерви цілими, а посуд чистою! ]

Напевно, для всієї правди інформації в статті замало. Та й хіба мало що приховує реклама. Тим більше, що недоліки товару навряд чи в ній будуть озвучені. Щодо алергії - це індивідуальні особливості кожної людини. Якщо у мене алергія на цитрусові - це не привід оголошувати їх ворогом людства.

Так адже якщо ви помітили - я просто констатую факти. Причому, посилаючись на досить вагомі аргументи (це я про інтерв'ю із завідувачкою санепідеміологічної лабораторією). А про алергію - звичайно, все індивідуально. якби це було разовим випадком. а не набував масового характеру. Адже все, що я тут написала - не плід моїх буйних фантазій, а просто констатація фактів. Повторююсь, вибачте.

Так не можна писати, це реклама конкретних миючих засобів. І антиреклама інших, тобто ви компрометуєте один товар і прославляйте інший.
А що, Вероніка в школі не навчалася, і їм на працю не говорили, що з хімічними засобами треба в рукавичках працювати? А додавати Фейрі в салати їй не приходило в голову?
Я рукавички надягаю завжди, і щоб посуд мити, і підлогу, і ванну, пил витираю і то в рукавичках і волосся закриваю, і фартух надягаю, це ж так нормально, мама і бабуся дівчинку мали б навчити так до роботи по догляду за квартирою ставитися.
Взагалі мені стаття здалася невдалою. Якась Вероніка міфічна, якийсь приватний розмову з тітонькою з ГСЕН, а так по-чесному вона не могла все розповісти. Так в журналах, які суспільства споживачів випускають, про недоліки і переваги будь-яких засобів хімічних розповідається з підписами, реально люди кажуть, а не хтось там в коридорі якимось нам щось шепоче приватно.

Маріанна Власова Колишній головний редактор 20 січня 2008 о 01:20 # Відповісти 0 +1

Абсолютно згодна, Наташа, за всіма пунктами, і з Олександром теж.
Крім того, стаття недостатнього обсягу, Тетяна.

Хімія - вона і в помаді хімія, ніхто щось не відмовляється. А алергія у нас носить масовий характер, так. Причому частіше на натуральні продукти, ніж на хімічні засоби, які намагаються робити гіпоалергенними.
читати далі

До речі, у мене була алергія на більшість миючих засобів, я собі методом проб і помилок підбирала безпечні, але пральних порошків таких не знайшла. Рукавички надягати лінь, схопиш дрібнички, швиденько простірнешь - тут же руки червоні і лущаться. І я років п'ять поспіль мила посуд у холодній воді (ну не було гарячої) з Фейрі - такі руки пом'якшувала, ніякого крему не треба було. Коли його стали розбавляти нещадно - перейшла на АОС - такого ефекту немає, хоч з бальзамом, хоч з гліцерином.
Ще для мене показник - мої кішки. Вони ні за що не питимуть воду з чашки, вимитого з милом, наприклад, а з Фейрі і АОСом - запросто, значить, запаху не залишається. А собака одного разу попила воду з Фейрі, в якій у дворі шампури мили. Хоч би що.

Популярні відео

Лист Мінторгу РРФСР від 16 червня 1989 р N 7-3-3 / 129

З метою посилення санітарної дисципліни на підприємствах громадського харчування і контролю за застосуванням миючих і дезінфікуючих засобів Міністерство торгівлі УРСР направляє для використання в практичній роботі розрахунки витрати миючих засобів для миття посуду, дезинфікуючих засобів, мила, прального порошку.

Доведіть зазначені розрахунки до підвідомчих організацій. Встановіть контроль за їх застосуванням.

Додаток: на 8 аркушах

Начальник Управління розвитку

І організації громадського харчування

Громадського харчування (хлорного вапна)

Підприємствах громадського харчування

До листа Мінторгу РРФСР

Від 16 червня 1989 р N 7-3-3 / 129

Приблизний розрахунок
миючих засобів для підприємств громадського харчування

1. На 10 літрів води для миття столового посуду потрібно 50 гр миючого засобу концентрацією 0,5%. Відповідно на 20 л - 100 гр, на 30 л - 150 гр.

2. Вода в мийної ванні повинна мінятися не рідше ніж один раз на півгодини. За годину максимально може бути вимито ручним способом - 200 тарілок. Кількість миючого речовини розраховується з обсягу води у ванні. В середньому береться води 20 л, протягом години вода змінюється двічі, відповідно миючого засобу потрібно 200 гр.

3. Середнє навантаження на 1 посадочне місце: в робочих їдальнях - 4 людини, в шкільних їдальнях - 4 людини, ПТУ - 3 людини, ВНЗ - 5 осіб, відкрита мережа - 10 осіб. В середньому кожна людина використовує - 3 тарілки.

4. Потрібне кількість миючого засобу визначається за формулою:

А - число посадочних місць в підприємстві

В - кількість осіб на 1 посадочне місце

3 - кількість тарілок, що використовується однією людиною

С - кількість миючого засобу

200 - кількість тарілок, які миються за 1 годину

Д - кількість робочих днів за рік

До цієї кількості необхідно додати 10% від отриманого результату на миття столових приладів і склянок.

Наприклад: 1. Підприємство на 100 посадочних місць

2. Середнє навантаження - 5 осіб

3. Обсяг води у ванні - 20 л.

4. За одну годину буде витрачатися - 200 гр миючого засобу

5. Кількість робочих днів за рік - 300

Х =. Х 200 х 300 = 450000 грн = 450 кг + 45 = 495 кг

До листа Мінторгу РРФСР

Від 16 червня 1989 р N 7-3-3 / 129

Приблизний розрахунок
деззасобів для підприємств громадського харчування (хлорного вапна)

1. Один раз в тиждень проводиться генеральне прибирання 1% розчином хлорного вапна (100 гр вапна на відро води - 10 л.)

2. У їдальні на 50 посадкових місць буде потрібно приблизно 5 відер води:

100 гр х 50 л х 51 тиждень = 25,5 кг в рік

3. Обробка сміттєзбірника і туалетів один раз в тиждень 10% - розчином хлорного вапна (1 кг на 1 відро води).

1 кг х 51 тиждень = 51 кг в рік

4. Миття посуду з додаванням щопівгодини 1% освітленого розчину хлорного вапна в кількості 200 мл на мийну ванну в 20 л. Щогодини роботи витрачається 400 мл цього розчину, а за 7 годин роботи буде витрачено 2800 мл, для чого буде потрібно 280 гр хлорного вапна (на приготування 1 літра 1% розчину необхідно 10 гр хлорного вапна). Всього на рік потрібно 100 кг хлорного вапна на ванну ємністю 20 л (280 гр х 360 днів = 100,8 кг).

5. Для Опаласківанія рук після відвідування туалетів 0,2% р-ром освітленого розчину хлорного вапна (20 гр хлорного вапна на 10 л води).

6. Всього для підприємств в 50 посадочних місць в рік потрібно:

26 + 51 + 100 + 7 = 184 кг в рік.

До листа Мінторгу РРФСР

Від 16 червня 1989 р N 7-3-3 / 129

Згідно Тимчасовим нормам витрати господарського мила, затвердженим Міністерством торгівлі СРСР 5 жовтня 1953, норма витрати мила в підприємствах громадського харчування для працівників, безпосередньо пов'язаних з обробкою, подачею страв і зберіганням продуктів, передбачається з розрахунку 200 м на одну людину в місяць.

Приблизний розрахунок
мила для відвідувачів в підприємствах громадського харчування

1. Для одну людину потрібно 1 гр. мила (на одне посадочне місце) на добу.

2. Середнє навантаження на 1 посадочне місце: в робочих їдальнях - 4 людини, в шкільних їдальнях - 4 людини, ПТУ - 3 людини, ВНЗ - 5 людини, відкрита мережа - 10 осіб.

3. Потрібне кількість мила для відвідувачів визначається за формулою:

Х = (а х в х 1) х С

А - кількість посадочних місць в підприємстві

В - кількість осіб на одне посадочне місце

1 - кількість грам мила на одну людину

С - кількість робочих днів за рік

До листа Мінторгу РРФСР

Від 16 червня 1989 р N 7-3-3 / 129

Розрахунок
пральних засобів для прання білизни в підприємствах громадського харчування (Інструкція з обробки білизни підприємств громадського харчування, затверджена наказом Міністра житлово-комунального господарства РРФСР від 7 травня 1984 N 212)

Білизна підприємств громадського харчування сортують за ступенем забруднення

I - незначно забруднені вироби (серветки, скатертини) одноразового використання, без плям або з одиничними плямами);

II - слабозабруднених (скатертини, серветки, ковпаки, нагрудники, манишки, косинки, кокошники) з незначною кількістю забруднень і плям;

III - среднезагрязненного вироби (халати, курки, # нарукавники, ковпаки, комбінезони та ін.) Зі значною кількістю забруднень жирових і пігментних плям (до 50% поверхні в плямах);

IV - сильно забруднені вироби (халати, куртки, фартухи, нарукавники, комбінезони та ін.) З великою кількістю забруднень, жирових і пігментних плям (до 80% поверхні в плямах);

V - особозагрязненние вироби (рушники, можливо курки, # фартухи) з підвищеним вмістом по всій поверхні забруднень, жирових і пігментних плям.

Витрата пральних засобів для прання білизни

I ступеня забрудненості

II ступеня забрудненості

III ступеня забрудненості

IV ступеня забрудненості

Норми миючих засобів для прибирання приміщень

Миючі засоби служать для підтримки чистоти в приміщеннях. Залежно від призначення, відвідуваності і місця розташування приміщення норми витрати миючих засобів можуть істотно відрізнятися.

Для бюджетних, службових і виробничих приміщень конкретні норми встановлюються наказом по підприємству в приватному порядку. Визначення норм витрати миючих засобів необхідно в першу чергу для мінімізації можливої ​​шкоди здоров'ю людини та екології від використовуваних препаратів.

Засоби побутової хімії для прибирання приміщень не повинні містити більше 5% поверхнево-активних речовин і 10% фосфатів. Одним з таких препаратів можна назвати універсальний очищуючий гель Domestos, прибирання за допомогою якого оптимальна з точки зору ефективності та безпеки.

При прибиранні приміщень найбільша витрата миючих речовин припадає на санвузол. Усереднені норми витрати на прибирання санітарних вузлів протягом місяця можна визначити так:

 • На плиткові підлоги площею 10 м2 універсальний миючий засіб витрачається в розмірі 40 мл;
 • На плиткові стіни тієї ж площі відповідно - 30 мл;
 • Очищення однієї ванни вимагає 30 мл миючого і 6 мл дезинфікуючого засобу, однак при використанні універсального гелю Domestos обробляти ванну додатково деззасобів не потрібно, так як густий гель не тільки ефективно очищає, але і вбиває всі мікроби;
 • Для прибирання раковини необхідно 15 мл миючого і 4 мл дезинфікуючого засобу або тільки 10 мл гелю Domestos;
 • Прибирання унітазу зазвичай вимагає підвищеної витрати миючих і дезінфікуючих препаратів: 30 і 6 мл відповідно, але при використанні миючого гелю Domestos на миття унітазу піде не більше 20-30 мл засобу, так як вигнута форма його флакона дозволяє економічно витрачати гель, оптимально очищаючи важкодоступні місця;
 • Прибирання гігієнічного душа (біде) зажадає 30 і 4 мл миючих і дезінфікуючих засобів або 25 мл універсального гелю Domestos;
 • На очистку пісуара миючий засіб витрачається в розмірі 20 мл, дезінфікуючий - 4 мл, при наявності гелю Domestos достатньо 15 мл препарату.

Для підтримки чистоти в інших службових, побутових і виробничих приміщеннях необхідна волога обробка підлог, меблів. На ці цілі норми витрати миючого засобу складуть близько 20 мл на місяць на кожні 10 м2, при використанні універсального засобу для чищення гелю Domestos витрата кошти можна скоротити в півтора рази.

Крім високого ступеня дезінфікування, зниженого піноутворення і очищають властивостей, універсальний очищуючий гель Domestos володіє ще однією важливою перевагою. Препарат випускається в рідкому гелеобразном вигляді з високою концентрацією чистячих речовин - це дозволяє істотно знизити норми витрати і підвищити якість прибирання.

Як вивести пляму з тканини натуральними засобами

Позбутися від сильних плям і забруднень за допомогою прального порошку і мила не завжди успішно.

 • Як можна використовувати аспірин в домашньому господарстві: 6 способів
 • Виготовлення та використання настою з кульбаб як добриво
 • Як очистити золото від нальоту і бруду?
 • Основні характеристики Розумного будинку
 • C цією статтею
  також дивляться

 • Як зробити квартиру чистою
 • Як почистити будинок
 • Як мити підлогу в квартирі
 • Як купити миючий пилосос
 • Як мити пилосос
 • Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...