У тримісячної дитини температура 37. Температура у дитини MAMA-Ua сайт для батьків
Головна » Захворювання і лікування
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

У тримісячної дитини температура 37. Температура у дитини

Температура у грудничка

У тримісячної дитини температура 37. Температура у дитини

Чому піднялася температура у новонародженого?

Коли малюк тільки народився, перші кілька днів після народження температура у нього може бути підвищеною (від 37 до 37,4). Поступово температура у немовляти встановлюється в межах 36,2-37. Щоб з'ясувати, яка температура нормальна для вашої дитини, потрібно виміряти температуру, коли він спокійний і здоровий, бажано протягом декількох днів в один і той же час. Виміряйте температуру вранці, вдень і ввечері. Запишіть отримані результати. Коли малюк захворіє, ви напевно зможете визначити, наскільки піднялася температура у новонародженого. Температуру немовляті можна міряти в пахвовій западині, ректально (в прямій кишці) і в паховій складці. Можна виміряти орально (в роті), використовуючи пустушку-термометр.

Яка температура повинна бути у немовляти?

  • Ректальна температура приблизно на 1 градусів вище, ніж в пахвовій западині, на 0,5 градусів вище оральної (в роті).
  • Трохи підвищена температура у немовляти необов'язково є ознакою захворювання, це може бути індивідуальною особливістю дитини.
  • Температура у немовляти може піднятися через перегрівання, якщо малюк збуджений, або багато рухався.
  • Ранкова температура, як правило, нижче вечірньої на кілька сотих градуса.

Якщо дитина захворіла?

Якщо дитина захворіла, потрібно вимірювати його температуру 3 рази на добу (вранці, вдень, і ввечері), а також, при необхідності, частіше.

Організм на початок будь-якої хвороби реагує підвищенням температури. Також температура у немовляти може підніматися під впливом будь-яких чинників: перегрів, прорізування зубів, відповідна реакція на щеплення і т. Д. Якщо ви помітили нежить у немовляти, або якісь інші ознаки захворювання, викличте лікаря.

Температуру 37-38 градусів потрібно вважати нормальною захисною реакцією організму. Таку температуру збивати жарознижувальними не рекомендують (якщо, звичайно, дитина переносить її нормально).

Яку температуру у немовляти вважати небезпечною?

Температура у грудничка вище 39 градусів може викликати судому. Таку температуру потрібно знижувати ефективними жарознижувальними засобами.

Поспостерігайте за дитиною, чи є які-небудь інші ознаки захворювання, на загальне стан дитини, як довго тримається температура, як реагує на прийом жарознижуючого? Вся ця інформація важлива для лікаря, щоб визначити причини підвищення.

Які заходи вживати?

Якщо температура у немовляти непідвищилася вище позначки 38,5 градусів, знижувати її не варто, за умови, що дитина нормально реагує на таку температуру.

Якщо температура підвищилася вище цього показника, малюкові варто дати жарознижуючі ліки на основі парацетамолу. Якщо температура спаде, більше давати ліки не треба. Потрібно дати в тому випадку, якщо у малюка знову підніметься температура.

  • Побільше давайте пити дитині воду, а також морси. Не варто його годувати, якщо дитина не хоче.
  • Частіше провітрюйте кімнату.
  • Покладіть на лоб мокру тканину

Який градусник варто вибрати?

Ртутний градусник

Бажано мати кілька видів градусників. Наприклад, в пахвовій западині краще вимірювати ртутним градусником. Попередньо струсіть його до позначки 36,0 градусів. Тримати його потрібно 5-10 хвилин. Однак, анально ртутним градусником вимірювати не варто, малюк може смикнути, і градусник легко розіб'ється. Візьміть дитину на руки, засуньте градусник йому під пахву, обійміть, і тримайте, поки не закінчиться час вимірювання.

Електронний термометр

Для анального вимірювання краще підійде електронний термометр. Він більш безпечний і результатів ви побачите вже через 1 хвилину. Термометр сам дасть Вам знати, коли температура виміряти попереджувальним сигналом. Під пахвою ж він не дає точних результатів, так як вимагає дуже тісного контакту з тілом. Для анального вимірювання підходить ідеально.

Температурні смужки на лоб

Так само існують температурні смужки на лоб. Вони зручні, якщо ви перебуваєте за межами будинку. Але мінус в тому, що вони вам не скажуть наскільки у дитини піднялася температура, вони лише повідомляють про сам факт підняття.

Пустушка-термометр

Пустушка-термометр підходить тільки для орального вимірювання. Вона дуже зручна для рухливих малюків, яким виміряти температуру проблематично і прив'язаних до соски-пустушки.

ЦИТАТА (kroshka_mur # 064, 29 Квітня 2009 7:32)

У нас така ж ситуація, температура держиться уже 6 місяців (спочатку теж думали що зуби). нам порадили здати кілька аналізів на Лямблії, хломідіі, пневмоцистами причому не лікар в поліклініці, а доктор Соколов ім'я по батькові не пам'ятаю, у нього є кілька книжок і посилання на нього є на сайті охорони здоров'я, її чоловік знайшов, в результаті Підтвердилися хламідії . лікувати їх поки дитина маленька можна, так як дуже велике навантаження на організм антибіотиками, поки нам рекомендували свіже повітря, зняли дачу на все літо, а восени поїдемо на море, ось так. температура так і стрибає від нормальної до 37,3. що робити з щепленнями не знаю, якщо чесно боюся робити (((

Так що, темп-ра від хламідій.
Вам так сказали?

• Арсюша Петряков. Лівобічний геміпарез. Реабілітаційне лікування. ЯК 410012854085695.
• Ірадочка Асланова. ДЦП. Потрібно реабілітація. ЯК 41001770451750.
• Максим і Микита Криворучко. ДЦП. Потрібно реабілітація. ЯК 410011829782752.
• Арсюша Петряков. Лівобічний геміпарез. Реабілітаційне лікування. ЯК 410012854085695.
• Ірадочка Асланова. ДЦП. Потрібно реабілітація. ЯК 41001770451750.

Дитячий: Відчуваю себе захищеним
Покажіть нам, як ви захищаєте своїх дітей
Відомі переможці
Спонсор конкурсу: ESET

Конкурс оповідання «ДОМ»
Що ви вкладаєте в це поняття?
Відомі переможці
Спонсор конкурсу: Сибірська Благозвонница

Дитячий: Моя дочка - моя копія
Призи від Вінкс для мам і дочок
Відомі переможці
Спонсор конкурсу: Вінкс

Альбом: Незвичайний спосіб
Похвалитися студійними фотографіями наших дітей
Відомі переможці

Переможці минулих конкурсів
Дитячий: Відчуваю себе захищеним
3 місце RGym
У всіх золотих знамен, у всіх мечів,
Я ключі закину і псів прожену з ганку -
Тому що в земній ночі я вірніше пса.
Тому що я на землі стою - лише однією ногою,
тому що я тебе спою - як ніхто інший. href = http: // forum. materinstvo. ru / index. php? automodule = contestscmd = itmviewitem = 38293

Минувши кілька окраїнних островів, ми причалили до переповненої туристами центральній площі Венеції. Від цієї штовханини залишилося два головних враження.

Найнеймовірніші імена, які батьки дали своїм новонародженим дітям з 1998 по 2013 рік у Москві. Наводяться дані Управління ЗАГС м Москви.

Управління ЗАГС м Москви

Напевно кожна мама, вимірявши у дитини температуру і побачивши на градуснику цифру 37, кидається в паніці до аптечки, щоб відшукати жарознижуючий засіб. Зупиніться! Так, звичайно, підвищення температури переноситься дитиною не завжди добре, але поспішати в цьому випадку поки не слід. Вся справа в тому, що таким чином організм бореться з мікробами, які і викликають хвороби, так як при підвищеній температурі тіла вони гинуть. Тому, давши жарознижуючий засіб, ви можете зробити тільки гірше, так як ви забираєте лише симптом, а не саму хворобу.

Але це не відноситься до новонароджених діток, у яких є інфекції, що виникли в результаті складних пологів, при яких були якісь втручання з боку лікарів. Тому, якщо у малюка в перші місяці життя практично постійно тримається підвищена температура, нехай і на кілька градусів, його потрібно обов'язково показати лікарю. До речі, температура 37 у дитини не є такою вже й страшною, і багато дітей її з легкістю переносять на ногах. Необов'язково дотримуватися постільного режиму, якщо дитина сама цього не хоче.

Буває, що нормальна температура у дітей може варіюватися від 36 до 37,2 градусів. У одних дітей це вважається абсолютно нормальною ситуацією, а у інших така температура (37 і вище) погіршує загальний стан малюка. Норма температури у кожної дитини індивідуальна, і вона не залежить від умов середовища. Це просто особливість конкретного організму.

Крім того, температура тіла в різний час доби може змінюватися. Наприклад, ввечері ви виявляєте, що у малюка вона вище, ніж було вранці. Не варто відразу цього лякатися і бігти до телефону для виклику лікаря. Таке коливання в межах декількох градусів цілком допустимо. До речі, температура 37 у дитини може підвищуватися без будь-якої на те причини. Наприклад, ваш малюк переїв або у нього виникла така реакція після прийому ліків. Таке теж цілком можливо.

Дивно, але факт, що коливання температури залежать від того, яким способом її вимірювали. Якщо ви дитині вимірювали її ректально, то цілком може бути, що вона буде на градус-півтора вище тієї температури, яку ви вимірювали, поклавши градусник в рот дитині. А температура, виміряна в пахвовій западині може бути нижчою, ніж та, яку вимірювали вищепереліченими способами. Але ректальним способом дітям її вимірювати не радять, оскільки при введенні може пошкодитися пряма кишка малюка, що часом може привести до сумних наслідків. До речі, не намагайтеся визначити, чи є температура у малюка губами або долонею, покладеної на лоб - таким чином ви ніколи не дізнаєтеся точний градус тіла.

Але якщо у дитини, особливо у новонародженого, вона піднялася вище цієї планки, то негайно телефонуйте в швидку. Можливо, вони підкажуть вам, які препарати прийняти за даних симптомах, а в більш важких випадках можуть приїхати до вас додому. Для мам тих діток, у яких найчастіше спостерігається коливання температури тіла, лікарі рекомендують завести щоденник або графік, в якому записуються всі результати вимірювання температури за весь день (вранці, вдень і ввечері). Вони, в разі виникнення проблем зі здоров'ям малюка, допомагають поставити діагноз.

Температура 37 у дитини в звичайних випадках не повинна турбувати ні мати, ні дитини, так як її підвищення до цього рівня спостерігається досить часто. Але все ж для власного спокою потрібно сходити до лікаря на консультацію. Будьте здорові!

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...